.

.

PZZ Милениче Маче Печати Симпатична Жените столче Опфаќа Дебели Удобно Трајни Пред Седиштето Peotector Покрие Случај Универзална Одговара за Автомобили, Камиони, ЏИП,Ко

PZZ Милениче Маче Печати Симпатична Жените столче Опфаќа Дебели Удобно Трајни Пред Седиштето Peotector Покрие

DEN 362.16
Количината на стоката

【Пакет】 : Вклучувајќи ги и 2 на предните корици. 【Hight Квалитет】 : Полиестер ткаенини материјал,Одличен квалитет, дебели ,мека,Заштита на Вашата Внатрешни работи Седење со Издржлив, Лесен-Одговара Материјал. 【УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА】 : Лесно да се инсталира и чисти, еластична лента со куките на дното на седиштето покрива.Одговара на повеќето возила - Автомобили, спортски автомобили, Crossovers, Камиони и Комбиња. 【СОВРШЕНА ЗАШТИТА 】 : да се Спречат носат и солза, spills и дамки.Долготрајна издржливост. 【Уникатен Дизајн】 : Обичај,смешни стилски графички дизајн целиот печатење,Погоден за возачите да ги красат нивните возила.Висок квалитет на печатење обезбедува живописни бои и долготрајна издржливост,Не исчезнува , Машина Перат.Лесно да се следат инструкциите за инсталација се осигура соодветно одговара.КАКО ДА ИНСТАЛИРАТЕ СТОЛЧЕ МАСКА? 1.Местото на седиштето покрие во текот на врвот на седиштето и се повлече нежно кон база на седиштето 2.Лоцирајте за прицврстување на наушник на внатрешната страна на капакот и притиснете преку јазот помеѓу горниот и долниот дел од седиштето се додека не помина преку задниот дел на седиштето. 3.Се водат на дното на седиштето покрие во текот на дното седиште перница се додека целосно покриена. 4.Се движи кон задниот дел на седиштето и се зацврсти на еластична кука ремени во дупки од помине низ размавта да се обезбеди седиштето покрие позиција.НАПОМЕНА : Не може да се користи на места со странични воздушни перничиња.

R

Слични производи