.

.

3D Испечатени Дома Текстил 2/3pcs Розова Цртан филм Овци Шема Прекривки Покрие Мека Микрофибер Bedclothes Деца Подарок 173cmx218cm

3D Испечатени Дома Текстил 2/3pcs Розова Цртан филм Овци Шема Прекривки Покрие Мека Микрофибер Bedclothes Деца

DEN 1670.40
Количината на стоката

Производи вклучуваат : 1 прекривки капак (173cm x 218cm) + 1 pillowcases (50cm x 75см).НЕ Утешителот.Со 3 D технологија на печатење, моделот е појасна и бојата е посветла.Материјал : 100% Полиестер влакна (полиестер), дише, издржлива.СОКРИЕНИ МЕТАЛ ПАТЕНТ : Сокриени метал патент дизајн, патент е мазна и трајни, не му наштети на кожата.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : без брчки, машина перат, superfine влакна материјал, без топка, повеќе издржливи.Нашите прекривки ги опфаќа машина се перат!Измијте со ладна вода, ниска превртам и суво, и железо ако е потребно.Подарок Идеја : Добар избор како Роденденски Подарок или Посебни Birthdy Одмор Подарок за вашиот сакан Деца, Девојки, Деца, Момчиња, Години, Тинејџер, Добри Пријатели, Семејство.Грижа инструкции : машина перат, ладно и измијте одделно.Полека се присилува.Подарок Избор : Добар Избор како Роденденски Подарок или Посебен Празник Подарок за вашиот сакан Деца, Деца, Девојки, Тинејџер, Мажи, Жени, Добри Пријатели, Љубовници, Семејството.Прилики : сите години, пролет/лето/есен/зима,Едноставен и елегантен, тој може да се комбинира со било мебел стил Задоволство Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши проблемите за вас во рок од 24 часа и да ви даде задоволителни.

R

Слични производи