.

.

Clairefontaine Пакет од 10 32 g Палачинка Хартија, 50.3 x 10.0 х 4.5 cm, Бледо Розова, 10 Парчиња

Clairefontaine Пакет од 10 32 g Палачинка Хартија, 50.3 x 10.0 х 4.5 cm, Бледо Розова, 10 Парчиња

DEN 320.40
Количината на стоката

Производителот гаранција може да не се применува. 2 x 0.50 м во должина.Хартија е 40% creppage.Направени од 32 gsm материјал.Доаѓа како укината листови.Пакет од 10 листови.Опис на производот На Maildor Палачинка Хартија е 2 x 0.50 метри во должина.На палачинка хартија е 32 gsm и 40% creppage.На палачинка хартија доаѓа во пакување од 10 укината листови.На палачинка хартија е погоден за употреба во многу занаети.Сет Содржи : Пакет од 10 32 g Палачинка Хартија.

R

Слични производи