.

.

LisLtant Виси Мачка Кревет за Внатрешна Мачки Атмосфера Лулка Стол, се Ниша Мачка Hammock за Внатрешна Мачки Маче

LisLtant Виси Мачка Кревет за Внатрешна Мачки Атмосфера Лулка Стол, се Ниша Мачка Hammock за Внатрешна Мачки

DEN 503.76
Количината на стоката

Пространа Мачка Hammock Кревет - Големина 23.3"x14.5" инчи, пространа и цврсти доволно за вашите мачки и kitties.Нуди многу простор за мачки од сите големини, ова hammock кревет ќе биде добро место за вашите миленици за одмор, сон, или само да се рашири и надвор.Ублажување на Вашата Мачка - замав мачка hammock има два работни модели : ниша и стабилна.можете да ја прилагодите hiden тока за да го промените мачка костур за најдобро одговара на вашите мачки или kitties, тие ќе уживаат во времето за спиење на hammack кревет додека се ниша.Лесно да се Соберат - На hammock за внатрешна мачки е seperated во неколку мали делови во пакет кога ќе ја добијат, но тоа е навистина лесно да се соберат со шила вклучени.И со неутрални тонови, на hammock кревет може да се спојуваат речиси секој вид на домашен мебел.Природно Дрво - Направени од премиум природно дрво, трајни и долго време трае.На спиење ќебе е направен од пријатно liene обезбедување на добра поддршка за вашите мачки.Вашите миленици ќе љубов на ниша мачка hammock кревет.Excellet Услуга - Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти со добри производи и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било quetions за превозот, наредби или се враќа итн.ќе добиете 100% задоволни одговор.Два работни модели : ниша и стабилна.Можете да ја прилагодите hiden тока за да го промените мачка hammock костур за најдобро одговара на вашите мачки или kitties,.тие ќе уживаат во времето за спиење на hammock додека се ниша.

R

Слични производи