.

.

Уметникот Paintbrushes, Сликарска Четка, Трајни производи за Деца Деца

Уметникот Paintbrushes, Сликарска Четка, Трајни производи за Деца Деца

DEN 1111.20
Количината на стоката

Се користи за децата да се практикуваат сликарство, зачувување на вкусот на уметноста и откривање на уметнички потенцијал.Направени од високо квалитетен материјал, кои се цврсти и издржливи, можат да бидат во служба подолго време.Убава дизајн, бонбони боја стил, дури и четка косата се обоена во различни бои, угостителство деца корист.Постојат шест парчиња на боја четки кои се разликуваат по големина, може да се користи за да се задоволат различните потреби, како што се укажува и во боја.Овој сет на пен четки е добар подарок за вашето дете или пријатели' деца; што е најважно, тоа е добро за децата' раст.Се користи за децата да се практикуваат сликарство, зачувување на вкусот на уметноста и откривање на уметнички потенцијал.Направени од високо квалитетен материјал, кои се цврсти и издржливи, можат да бидат во служба подолго време.Убава дизајн, бонбони боја стил, дури и четка косата се обоена во различни бои, угостителство деца корист.Постојат шест парчиња на боја четки кои се разликуваат по големина, може да се користи за да се задоволат различните потреби, како што се укажува и во боја.Овој сет на пен четки е добар подарок за вашето дете или пријатели' деца; што е најважно, тоа е добро за децата' раст.

R

Слични производи