.

.

HELYZQ Дрвени Зајакот Bunny Виси Pendant Украси Велигден Декорации DIY Занаетчиски

HELYZQ Дрвени Зајакот Bunny Виси Pendant Украси Велигден Декорации DIY Занаетчиски

DEN 705.60
Количината на стоката

Симпатична виси bunny форма со цвет/морков/јајца дизајн, додадете повеќе Велигденски фестивал атмосфера.Изработени од дрво во мека и природна боја, високо квалитетен материјал, тоа е пријатно да се погледне.Можете да виси на ѕидот, направете ја вашата соба се чувствувате топло и живописни.Совршен за деца играње, можете да направите свој уметноста на тоа како ви се допаѓа.Како декоративен елемент во вашиот дом или да им ги на некој на вас, како подарок за Велигден сезона. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Симпатична виси bunny форма со цвет/морков/јајца дизајн, додадете повеќе Велигденски фестивал атмосфера.Изработени од дрво во мека и природна боја, високо квалитетен материјал, тоа е пријатно да се погледне.Можете да виси на ѕидот, направете ја вашата соба се чувствувате топло и живописни.Совршен за деца играње, можете да направите свој уметноста на тоа како ви се допаѓа.Како декоративен елемент во вашиот дом или да им ги на некој на вас, како подарок за Велигден сезона.Спецификација : Материјал : Дрвени YG-190123 Големина : прибл.5.5x15cm/2.17x5.91in YG-190124 Големина : прибл.5.5x20cm/2.17x7.87in YG-190125 Големина : прибл.7.5x10cm/2.95x3.94in Боја : Како на слики прикажани Факултативна Стилови : YG-190123, YG-190124, YG-190125 Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Велигден Виси Pendant (други демонстрација додатоци на сликата не е вклучена.).

R

Слични производи