.

.

EuisdanAA Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Црв Вози Црево Стегач, 38mm да 50mm, Сина Бенд(Abrazadera де manguera де tornillo гревот перка ajustable де acero inoxidable, 38 mm 50 mm, banda azul

EuisdanAA Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Црв Вози Црево Стегач, 38mm да 50mm, Сина Бенд(Abrazadera де manguera

DEN 573.60
Количината на стоката

Име На Производ : Сина Бенд Црево Стегач;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Одговара Црево Дијаметар : 38-50мм/ 1 49" - 1 97";Бенд Димензии : Ширина : 12mm/ 0 47",Дебелина : 0 9mm/ 0 035".Вкупната Големина : 56 x 15mm/ 2.2" x 0.6"(DH);Боја : Сребро на Ѕвонење, Сина.Тежина : 65g(Peso : 65g.Пакет Содржина : 1 x Сина Бенд Црево Стегач(Contenido del paquete : 1 x abrazadera де manguera де banda azul.Euisdan AA Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Црв Вози Црево Стегач, 38mm да 50mm, Сина Band Worm вози црево стегач, со 12mm ширина и 0.9 милиметри дебелина прилагодливи нерѓосувачки челик бенд.Продолжениот бенд лагер за заштита на цревото од оштетувања предизвикани од истиснување.Со крос-раководител на монтирање на завртка, за лесна инсталација.Конекција сврзувачки елементи за вода, нафта, гас, хидраулични црева.Опис на Spanish Abrazadera де manguera де tornillo гревот перка ajustable де acero inoxidable, 38 mm 50 mm, banda azul Nombre del producto : abrazadera де manguera де banda azul; Материјал : acero inoxidable Diámetro де ла manguera де ajuste : 38-50 mm / 1 49" - 1 97"; Tamaño де ла banda : Ancho : 12 mm / 0 47", Espesor : 0 9 mm / 0 035"Tamaño вкупно : 56 x 15 mm / 2,2" x 0,6" (DH); Боја : tono plateado, azul Peso : 65g Contenido del paquete : 1 x abrazadera де manguera де banda azul.

R

Слични производи