.

.

KEVAOW 6D Меки Faux Mink Трепките Природен Волумен Драматични Кадрава Долго Лажни Трепките рачно изработени Обновливи Дебели Мека Шминка луксузни Eyelash Кревката Крстот Уба

KEVAOW 6D Меки Faux Mink Трепките Природен Волумен Драматични Кадрава Долго Лажни Трепките рачно изработени

DEN 119.76
Количината на стоката

[МЕКИ & МЕКА] Лажни трепки се направени од високо-квалитет влакна, мулти-слоевит, црисс-крстот, и се чувствуваат како вистински трепките, нежно, природни, еластична, завиткан, светлина и бестежин, тенки но фирма.Корените на трепките се флексибилни и еластична за да одговара на вашите очи. [100% рачно изработени] По десетици постапки, што KEVAOW лажни трепки повеќе природно и удобно.Лесно да се размонтираат, лесно да се примени, стабилна и точни навивам, нема остатоци, не kinks.Нема суровост во процесот на производство, и ние го сакаме животни. [УДОБНО ДА се НОСАТ] Секој лажен eyelash е тестиран од страна на вистински луѓе, и тоа нема странски тело сензација кога се носи за долго време, и материјал е кожата-пријателски.Дури и почетниците може да носат лесно, и тоа може да се користи последователно 15 пати со соодветна заштита. [УБАВ ЕФЕКТ] KEVAOW лажни трепки се отвори како секси како мачка очи, прави вашите очи повеќе сјајна и што можете повеќе атрактивни.Таа е погодна за различни прилики, како што се работа, датира, и партии.Повеќе погодна да ги споделите со вашите пријатели. [НАЈДОБРИ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА] може да бидат сигурни на купување, ако постои било каква не им се допаѓаат, можете да контактирате со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, додека сте задоволни.Вашето задоволство е нашиот највисок извршување.Ви благодариме за изборот на KEVAOW производи, ние сме посветени на давање на најдобрите производи и да ги најубавите вас.Причини Можете да Изберете KEVAOW Трепките : 1.МЕКИ & МЕКА.Лажни трепки се направени од високо-квалитет влакна, мулти-слоевит, црисс-крстот, и се чувствуваат како вистински трепките, нежно, природни, еластична, завиткан, светлина и бестежин, тенки но фирма.Корените на трепките се флексибилни и еластична за да одговара на вашите очи. 2.100% рачно изработени.По десетици постапки, што KEVAOW лажни трепки повеќе природно и удобно.Лесно да се размонтираат, лесно да се примени, стабилна и точни навивам, нема остатоци, не kinks.Нема суровост во процесот на производство, и ние го сакаме животни. 3.УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ.Секој лажен eyelash е тестиран од страна на вистински луѓе, и тоа нема странски тело сензација кога се носи за долго време, и материјал е кожата-пријателски.Дури и почетниците може да носат лесно, и тоа може да се користи последователно 15 пати со соодветна заштита. 4.УБАВ ЕФЕКТ.KEVAOW лажни трепки се отвори како секси како мачка очи, прави вашите очи повеќе сјајна и што можете повеќе атрактивни.Таа е погодна за различни прилики, како што се работа, датира, и партии.Повеќе погодна да ги споделите со вашите пријатели. 5.НАЈДОБРА ПО-ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА.Можете да остатокот увери на купување, ако постои било каква не им се допаѓаат, можете да контактирате со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, додека сте задоволни.Совети за тоа како да се применуваат трепките : 1.Отстрани лажни трепки, и трим тоа да се вклопи во вашиот око должина. 2.Наведнуваат од eyelash за да одговара на вашите очи крива. 3.Додадете лепак заедно со лажни трепки корен со памук. 4.Држете трепките на коренот на вашиот природен трепките со притисок.Може да има некои пречки на транспорт на нашите производи.Ако не сте многу задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме со по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.Се надевам дека ви се допаѓа нашите производи и да ви посакам среќен живот!.

R

Слични производи