.

.

ALLICAVER Штекер Полица, Моќ Костур со Вграден Кабел за Управување, Простор за Заштеда на Решение за Google Дома, Homepod Мини, Паметни Јазик, мобилни телефони, Електрична Четк?

ALLICAVER Штекер Полица, Моќ Костур со Вграден Кабел за Управување, Простор за Заштеда на Решение за Google

DEN 263.76
Количината на стоката

✅【Голем Простор Saver】 -Додадете оваа полица ( за Decora штекер ) на вашиот места за да зачувате простор и да ја задржите вашиот дом организирани.Има мали електроника и до 3 кг.Совршен за контра и да се подот во кујна, купатило, спална соба и гаража. ✅【Навистина Изградена-во Кабелот за Управување со】-Ние дизајниран шупливи кабел за складирање кутија во оваа полица, па тоа може совршено да се крие неуредна полнење кабел.Се ослободува од долго грда мозок и го ослободува простор до сега. ✅【Лесно да се Инсталира】-Само како замена на нови DECORA штекер капак.Едноставно отстраните стари капак и го замени, нема хаос, нема гужва.Можете да ги користите двете места по инсталиран на оваа полица. ✅【Multifuntional Употреба】-Оваа полица може да excatly биде свртена наопаку.Тоа може да се одржи на широк спектар на мали electrics вклучувајќи apple homepod мини мобилни телефони/жилети/четка/diffusers, smart home јазик, како што се Google Home/Echo/Точка и многу повеќе. ✅【Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид】-Вие не треба DECORA штекер за овој модел што се штекер полица сега .( Верзијата на Стандарден Излез pls изберете ASIN : B07 HMGV2 B9 ).Добива својата мала електроника исклучување на шалтер, Направи вашиот паметен дом средена! ● ALLICAVER Штекер Полица е едноставен и ефективен дизајн за вас , Работи во ред со Америка DECORA штекер .Карактеристики : ● да се Користи за Складирање Дизајн : Изграден во кабелот за складирање за да се задржи грозен кабли од патот и надвор од приказот. ● Нагоре или надолу инсталиран на штекер : Оваа Полица инсталира лесно на ниту нагоре и надолу derection на штекер за обезбедување на повеќе можности да го најдете совршениот инсталација на самото место. ● Има мали електроника до 3lbs : За повеќето мали електроника : Google Дома, Ехо ,Homepod Мини,Безжични Звучници, паметни телефони, четки за заби, мобилни телефони, тоа е доволно. ● Лесно да се Инсталира : Само како замена на нов излез маска, инсталира во секунди .Пакет Содржина : ● 1x Полица ● 1x Покрие Складирање Кутија ● 1x насловната Плоча( за DECORA штекер ) ● 2x Завртки ● 1x Упатството Боја : БЕЛА ИМАЈТЕ на ум : Вие не треба DECORA штекер за овој модел што се штекер полица сега .( Верзијата на Стандарден Излез pls изберете ASIN : B07 HMGV2 B9 ).

R

Слични производи