.

.

Уметноста Помине Налепница Поставата Апстракт Лице Трајни Хартија Помине Уметност Трансфер Лизгачот за Девојки - 3

Уметноста Помине Налепница Поставата Апстракт Лице Трајни Хартија Помине Уметност Трансфер Лизгачот за Девојки

DEN 34.56
Количината на стоката

Ноктите налепница се дизајнирани со мулти-обоени и разни шема, може да се направи вашите нокти повеќе убави и стилски и да се користат повеќе пати.толку убаво ефект.Ноктите налепница се дизајнирани со вода за пренос, тоа е лесен за употреба и може да се применува на повеќето природни и лажни ноктите.Ноктите sicker е изработен од пластика.Должината на ноктите sicker е 6cm, ширината на ноктите sicker е 5cm.Оваа помине налепница се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Опис : помине налепница се дизајнирани со мулти-обоени и разни шема, може да се направи вашите нокти повеќе убави и стилски и да се користат повеќе пати.толку убаво ефект.Ноктите налепница се дизајнирани со вода за пренос, тоа е лесен за употреба и може да се применува на повеќето природни и лажни ноктите.Ноктите sicker е изработен од пластика.Должината на ноктите sicker е 6cm, ширината на ноктите sicker е 5cm.Оваа помине налепница се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Точка Име : Ноктите Sticker Material : Plastic Size : 6cmx5cmx0.5cm/2.36inx1.97inx0.2in Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Помине Налепница.

R

Слични производи