.

.

Туш Подножјето на Возилото, Исклучителна Туш Педалата Еко‑Пријателски Елегантен Модерен за Бања за Бричење на Нозете за Туш за Миење Нозе

Туш Подножјето на Возилото, Исклучителна Туш Педалата Еко‑Пријателски Елегантен Модерен за Бања за Бричење на

DEN 381.36
Количината на стоката

На возилото со вшмукување чаша може да биде прикачена на секое масна површината.Посебна алатка наменета за бања туш.Направени од високо квалитетна ABS и силиконски материјал, безбедно и еко‑пријателски, стабилни и цврсти, трајни производи за употреба.Лесно да се инсталира и расклопување, погодно за вас да се измијат вашите нозе и бричење на нозете.Елегантен и модерен изглед, таписерии изработка, практичен и важна алатка во бањата.Мала тежина и во мали димензии, лесно може да се инсталира на бања ѕид, стабилна структура.Функција : 1. На возилото со вшмукување чаша може да биде прикачена на секое масна површината.Посебна алатка наменета за бања туш.2. Лесно да се инсталира и расклопување, погодно за вас да се измијат вашите нозе и бричење на нозете.3. Елегантен и модерен изглед, таписерии изработка, практичен и важна алатка во бањата.4. Направени од високо квалитетна ABS и силиконски материјал, безбедно и еко‑пријателски, стабилни и цврсти, трајни производи за употреба.5. Мала тежина и во мали димензии, лесно може да се инсталира на бања ѕид, стабилна структура.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Туш Нога Rest Material : ABS+Silicone How да го Користите : Тоа треба да се adsorbed на ѕидот површината како што се подни плочки и може да се користи на ѕидот.Користете Место : Бања, тоалет, итн.Пакет Листа : 1 x Туш Нога Одмор.

R

Слични производи