.

.

MINTCRAFT JL543193L Нож Пластични Snap Off

MINTCRAFT JL543193L Нож Пластични Snap Off

DEN 120.00
Количината на стоката

Силна пластична тело.Јаглероден челик сечилото.Snap исклучување на ножот.За повеќе цели.Нане занает JL543193 L Пластични Snap Исклучување Комунални Нож има силна пластична тело и 13 pt.јаглероден челик сечилото.Должина : 5 Инчен со 3/8" челик сечилото.

R

Слични производи