.

.

Симпатична Тинејџер Дете Цртан филм Велигден Јајце Прекривки Покрие Еднокреветни/Двокреветни/Кралот/Кралицата Мебел Дома Ватенка Утешители Постелнина Групи - 173x2

Симпатична Тинејџер Дете Цртан филм Велигден Јајце Прекривки Покрие Еднокреветни/Двокреветни/Кралот/Кралицата

DEN 2308.80
Количината на стоката

【Pckage вклучуваат】Близнак Големина : 1 x Прекривки Покрие 173*218cm/68"*86";2 x Перница Шарлатан : 50*75см/20"*30" (Не утешителот или прекривки insert (внеси). 【Микрофибер технологија】Одберете висок квалитет на полиестер влакна материјал.Новиот луксузен модел донесува напредни дигитални реактивен печатење и боење технологија, и ватенка поклопецот е отпечатен на една страна со светли бои.Ткаенината е здрава и еколошки, удобно, лесни, издржливи, безопасни за вашето тело, и може да ви обезбеди со добар сон искуство во текот на сезоната. 【Заштитен Дизајн】На ватенка покрие усвојува скриен патент дизајн, кој е лесно да се отстрани и да се мијат.Тоа е лесно и ефикасно да се стави оваа ватенка капак на ватенка.Тоа може да донесе уникатен и луксузен изглед на било спалната соба, се направи спална соба изгледа нови, и можат да и се подобри декорација ефект на вашата соба. 【Прекрасен подарок】Ако сте во потрага за убави, трајни и стилски прекривки покрие поставено, ова е вашиот најдобар избор.Како што се свадби, релокација церемонии, graduations, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл., тоа е најдобриот подарок за семејство и пријатели за да додадете некоја уникатна забава за нивната спална соба. 【Како да се Грижи】Машина за миење со ладна вода, нежно циклус, ниска температура сушење, не белење.Не се мијат заедно со други предмети или употреба на машина за да се исуши на високи температури.Убави и шарени дизајни за печатење се брз и лесен начин да се освежи вашиот дом.Лесно да го промените стилот на вашата соба, направете вашата спална соба уникатна, и да ви донесе прекрасно искуство.Скриен патент designzipper отворање и затворање, побрзо отколку обичните копчето за отворање и затворање, полесно да се печат вашиот ватенка или прекривки.Заштитете го вашиот ватенка и прекривки од нечистотија и прашина.Фокус на квалитетот и craftsmanship Made на исклучителна микрофибер, тоа обезбедува извонредна мекост и удобност.Со користење на дигитален печатење и боење технологија за одржување на светли бои, светли линии, трајни, и да ви обезбеди со добар сон искуство.Multifunction Suitable за секоја соба во домот, спална соба, гостинската соба, детската соба, празник соба, итн.Тоа ги задоволува различни дома декорација стилови, и тоа е погоден за секоја сезона и може да ви донесе свежина во секое време.За Size Twin Големина : ( 1 прекривки маска, 2 навлаки)Прекривки ги Покрие : 173x218cm/68"x86"Перница Шамс : 50x75cm/20"x30"Полна Големина : ( 1 прекривки маска, 2 навлаки)Прекривки ги Покрие : 203x229cm/80"x90"Перница Шамс : 50x75cm/20"x30"Кралицата Големина : ( 1 прекривки маска, 2 навлаки)Прекривки ги Покрие : 229x229cm/90"x90"Перница Шамс : 50x75cm/20"x30"Кралот Големина : ( 1 прекривки маска, 2 навлаки)Прекривки ги Покрие : 229x264cm/90"x104"Перница Шамс : 51x92cm/20"x36"Перење настава : ✧Машина за миење со ладна вода на нежна циклус✧Машина за миење со ладна вода на нежна циклус✧не кајгана или железо или долго време впива✧Најдобро да се мијат одделно од другите clothes About Боја Difference The сликите се преземени од страна на фотографи на самото место.Ние се обидовме потрудиме да се фати на вистинската боја на ватенка покрие, но поради разликата во светлина и го следат, таму ќе биде малку боја разлики, се Надевам на разбирање.

R

Слични производи