.

.

10Pcs Помине Уметност Четки за Најлон УВ Гел Слика Алатка, Mwoot Професионални Помине Уметност Сликарство Пенкало, Ноктите Цртање Нокти Алатка Салон Дизајн

10Pcs Помине Уметност Четки за Најлон УВ Гел Слика Алатка, Mwoot Професионални Помине Уметност Сликарство Пенкало,

DEN 239.76
Количината на стоката

Практична помине четки : 10 различни стил помине уметност четка, функционални помине дизајн алатки.Модерен и практичен дизајн : Одлична за цртање линии & парична казна цртање & сликарство цвеќиња и шема дизајн на ноктите совети.Високо Квалитетни и Издржливи : Не-деформација и не-corroding, трајни производи за долго време да го користите.Удобно и лесно да се справи со : Создавање на голема дизајн со лесно ракување.Совршен за домашна употреба и profesional нокти салон.Лесен за чистење : По употреба на четки да се применуваат сјајот, гел, може да се употреба на алкохол или acetone да се исчисти влакната fabulously со малку напор.Mwoot 10pcs на доградба на Акрилни Нокти Уметност Четки & Лагер во Собата за Најлон УВ Гел Слика Алатка Карактеристики : Не само за нокти ги користат,но исто така и за очите,телефон случај,облека,дом декорација,ноктите салон и телото уметност.Лесно да се справи и да работат,а добра алатка или подарок за секој кој сака помине уметност дизајн.Боја : мулти-боја,како на сликата шоу.Материјал : акрилик рачка, Најлон четка совет Пакетот вклучува : 10 x Помине Уметност Четки & Лагер Сет.

R

Слични производи