.

.

CYHO Вода Plug Анти-Фрактура,Истрајност, Додаток за Полнење Во Домот, Ресторан;ученичкиот Дом;Туш кабина;Хотел;Вила;Декорација, 11x14(MM), Црна, 2 Колекции Вода Исцедете Тапа

CYHO Вода Plug Анти-Фрактура,Истрајност, Додаток за Полнење Во Домот, Ресторан;ученичкиот Дом;Туш кабина;Хотел;Вила;Декорација,

DEN 94.32
Количината на стоката

Производот е лесно да се инсталира и расклопување.Производот нема лоша миризба, без боја и без масло.Производот е во можност да се мијат со вода, и тоа е во можност да се користи.Производот има долга-терминот услуга живот.Производот е лесно да се носат, кој е во состојба да се користат на многу начини.Применливи Прилики : Дома;Ресторан;ученичкиот Дом;Туш кабина;Хотел;Вила;Декорација;Базен;Изнајмување на Соба;Чај Соба Боја : Црна Материјали : Гума Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 28(G) Висина/Дебелина : 11(MM) Дијаметар : 14(MM) Дупка Ширина : 6(MM) Должина Од Пршлен До Дното : 9(MM) Диск Дебелина : 2(MM) Дното Надворешниот Дијаметар : 10(MM) Пакет се Вклучени : 2 колекции Вода Исцедете Тапа / Plug Тапа Карактеристики : производот е лесно да се инсталира и расклопување.Производот нема лоша миризба, без боја и без масло.Производот е во можност да се мијат со вода, и тоа е во можност да се користи.Производот има долга-терминот услуга живот.Производот е лесно да се носат, кој е во состојба да се користат на многу начини.Производот е во можност да се зафрла без никаков напор.Производот е блиску до површината, и тоа не излегуваат во јавноста.Производот е лесен за употреба поради својот елегантен површината.Напомени : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од случајно ingestion од страна на децата.

R

Слични производи