.

.

PK Моќ 5V AC/DC Адаптер за полнење за Motorola MBP38S MBP38SBU MBP38SPU MBP 38S MBP38 S БУ СТП MBP38S-2 MBP38S-3 MBP38S-4 Дигитални Видео Бебе Монитор Родител & Бебе Единица Камера 5VDC 1000mA Напојување Полна?

PK Моќ 5V AC/DC Адаптер за полнење за Motorola MBP38S MBP38SBU MBP38SPU MBP 38S MBP38 S БУ СТП MBP38S-2 MBP38S-3

DEN 202.56
Количината на стоката

Текст Volt Опсег : 100-240 V. (Во Светот Во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Моќ Полнач/Адаптер( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели на Производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот на Напон.PK Моќ 5 V AC/DC Адаптер за полнење за Motorola MBP38 S MBP38 SBU MBP38 SPU MBP 38 S MBP38 S БУ СТП MBP38 S-2 MBP38 S-3 MBP38 S-4 Дигитални Видео Бебе Монитор Родител & Бебе Единица Камера 5 VDC 1000m A Напојување Charger Service Информации : Во услови на употреба, гаранција и други производ прашања, ве молиме прво го испрати е-Мејл и контакт со нашата служба за корисници центар.За сопствени интереси и безбедност, ако постои сите абнормални состојби кога се користи производот, ве молиме престане да го користи веднаш и контакт со нашата служба за корисници центар .Како да контактирате со нас?Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Гаранција : 30 Дена За Враќање На Пари Вети 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!Понудата Со Доверба!!!.

R

Слични производи