.

.

Zouzmin Мелничката Вметнете Круг RCGT1003 /RCGT10T3/RCGT1204 CNC фреза Indexable Мелничката Insert, за Замена на Алатка Носителот Инсерти,Погоден за Обработка на Алуминиум Легура (RCGT10T3M0-AK H0

Zouzmin Мелничката Вметнете Круг RCGT1003 /RCGT10T3/RCGT1204 CNC фреза Indexable Мелничката Insert, за Замена

DEN 221.52
Количината на стоката

Модел : RCGT10 T3 M0-AK H01. Материјал : Волфрам Карбид.Обработка : Бакар И Алуминиум Медиум Заврши Обработка.Овозможува Побрза Обработка И Остава Подобар Заврши на Метални Делови, Намалување на Застојот Бараат за да се Промени Рабови и Лесно да се Замени.Пакет lncluded : 10pcs insert (1 кутија).Сечилото Е И Остар И Дебела, Така Што Тоа Може Да Се Реализира Идеалот За Обработка На Кој Е Брз И Не Е Лесно Да Се Држиме До Нож, Голема Мазност И Не Е Лесно Да Се Скрши.Тоа Е Обработена Од Страна На Увезената Технологија И Има Предности На Висока Цврстина, Силна Отпорност На Абење, Голема Мазност, Не Е Лесно Да Се Држиме До Нож, И Мазна Чип Отстранување.

R

Слични производи