.

.

Младите Средна Црвено Компресија Половина Ракав

Младите Средна Црвено Компресија Половина Ракав

DEN 454.80
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Spandex.Млади & Возрасни Компресија Обука Половина Ракав. 84% полиестер/16% spandex сплетам, Фитили влага.Мирис отпорни, Ултра тесни одговара, Рампа печатење на етикетата, 4-начин водат ткаенина овозможува поголема мобилност и го одржува обликот.Flatlock крои обезбедува удобност и се противи chafing, Raglan ракави.Совршен за Повик и Атлетски Спортски за Тренингот, Пракса, итн.Носи за Обука и сите Спортови : Фудбал, Бејзбол/Софтбол, Фудбал, Лакрос, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Млади & Возрасни Компресија Обука Половина Ракав. 84% полиестер/16% spandex поврзана * Фитили влага * Мирис отпорни * Ултра тесни се вклопуваат * Рампа печатење етикета * 4-насочно водат ткаенина овозможува поголема мобилност и го одржува обликот * Flatlock крои обезбедува удобност и се противи chafing * Raglan ракавите * се Носи за Обука, САЛАТА, Остварување и сите Спортови : Фудбал, Бејзбол/Софтбол, Фудбал, Лакрос, итн.

R

Слични производи