.

.

Zouzmin 10pcs RPMW1003MO ZM1135 indexable Карбид мелничката Вметнете за висока Цврстина Челик (RPMW1003MO ZM1135)

Zouzmin 10pcs RPMW1003MO ZM1135 indexable Карбид мелничката Вметнете за висока Цврстина Челик (RPMW1003MO ZM1135)

DEN 2308.80
Количината на стоката

Во можност да го издржат тешките услови за долги периоди каде конвенционалните внесува ќе биде одговорен за кршење на,како што unstabe сечење.Нано алуминиумски супстрат + боја PVD слој.Се реши тешко обработка на проблемите на висока цврстина челик, и да се замени со висока цена CBN и керамички insert (внеси).Погоден за имајќи челик, со висока температура легури, и угасне челик.Пакетот вклучува : 10pcs.PVD слој го продолжува алатка живот под исти сечење услови во споредба со соголени карбид.Обложување на алатки со остри рабови е можно без омекнување или менување на rhe работ на квалитетот на супстрат.

R

Слични производи