.

.

PIWFSDBG 6 Парчиња ноќта на Вештерките Тиква Оркестарот, Тиква Лист Кеси Падне Украси Отворено, Падот Оркестарот, Џек-о-фенер Тиква, 3 Обрасци Гигантски Тикви за ноќта на

PIWFSDBG 6 Парчиња ноќта на Вештерките Тиква Оркестарот, Тиква Лист Кеси Падне Украси Отворено, Падот Оркестарот,

DEN 239.76
Количината на стоката

Исполнет паднатите лисја во лист торба како украси, од една страна, таа заштедува на трошоците за купување ноќта на Вештерките украси.Од друга страна, тоа што е зелена .Паднатите лисја се дел од природата и нема да им наштети на природни.

R

Слични производи