.

.

Reiko ZTE Sequoia Браник Случај Со Воздух Перница Заштита Во Мобилен Телефон - Јасно Морнарица

Reiko ZTE Sequoia Браник Случај Со Воздух Перница Заштита Во Мобилен Телефон - Јасно Морнарица

DEN 109.20
Количината на стоката

Изработени од кристален браник на рабовите и воздух перница шок апсорпција технологија на аглите.Тенок и ултра елегантни случај додава речиси нула тежина на вашиот телефон.Неверојатно јасен случај, потенцира дизајнот на вашиот телефон.Обезбедува заштита од секојдневно носат и солза, гребнатини, знаци и инциденти.Прегратки секој агол на вашиот Телефон и ви овозможува да добиете подобар стисок.Прецизни cutouts за џек за слушалки, полнач и други функционални пристаништа.Reiko ZTE Sequoia Јасен Случај Со Браник.Направени Со Воздух Перница Шок Апсорпција Технологија.Го Заштитува Вашиот Телефон За Време На Капки.

R

Слични производи