.

.

yusgcg за Еднократна употреба Не-Плетени Тоалет седиште Патување Хотел Мантил Отворено Пешачење Преносни Отвори Копчето Возрасни чаршаф Водоотпорен Нафта-Доказ Ком?

yusgcg за Еднократна употреба Не-Плетени Тоалет седиште Патување Хотел Мантил Отворено Пешачење Преносни Отвори

DEN 143.76
Количината на стоката

За еднократна употреба не-плетени листови еден-време листови водоотпорен нафта-доказ не-плетени салон за убавина масажа туризам душек постпартална за нега на стари лица подлога погодна за возрасни употреба, може слободно да се комбинираат.Дома или кујна ресторан и професионалци.Исто така, може да се користи како домашно милениче мат лист.Расположливиот чаршаф/посебни чаршаф за убавина кревет /80*180 CM/ не-плетени материјали.За еднократна употреба, чисти и санитарни, еден кревет по лице.Боја : бела водоотпорен и масло-доказ;Спецификација : 180 * 80 cm.Крпа за еднократна употреба е лесен за употреба и ќе се стопи веднаш по внесувањето на вода.Тоа не ја иритираат мека, мазна, кожата-friendly и удобен.Не флуоресцентни агент е додадена.Расположливиот тоалет перница е компактен и лесен, за да се спречи вкрстена инфекција.Се грижи за вашето здравје.Тоа е еднократна тоалетот седиште за бизнис патувања.Не-плетени материјали е еластична и еластична устата покрие тип дизајн.Не е лесно да слајд.Патување набавки 4-парче set Business патување, бизнис патување во странство, хотел и топла пролет може да се used Disposable чаршаф не-плетени расположливиот чаршаф водоотпорен нафта-доказ не-плетени салон за убавина масажа туризам душек постпартална за нега на стари лица подлога погодна за возрасни за да го користите, но слободен комбинација.Дома или кујна трпезарија и professionals One-time pad за еднократна употреба.Исто така, може да се користи како домашно милениче подлога лист.Расположливиот кревет листови/убавина кревет листови /80*180 CM/ не-плетени material Disposable употреба, чистење на канализација, еден кревет за едно лице.Боја : бела водоотпорен и масло-доказ;Спецификација : 180 * 80 cm Non-ткаени fabric Disposable крпа е лесен за употреба, лесно да се топи во водата, не се стимулира нежно, чисто, мазни кожата-friendly и удобен, не додадете флуоресцентни agent Disposable тоалет седиште мал и лесен за да се спречи вкрстена инфекција.Се грижи за вашето здравје.Е на бизнис патување редовни расположливиот тоалет седиште.Не-плетени материјали еластична гума за џвакање устата покрие тип дизајн.Не е лесно да слајд.Заштита на животната средина материјали.Не-токсични без мирис.Еластичен појас дизајн.Удобен за да се покријат.Боја : бела;Спецификација : 136 * 17 Disposable мантил, пешачење poncho, нов материјал, отворен копчето, капа-јаже ткаенината, не стегање.Прибл. 100g (малку поинакво) ЈП материјал.Rainproof essential This производот е еден-време сет на производи.На слика и вистински производ малку грешка.Производот е вистински производ prevail Disposable кревет sheet3 Disposable крпа 6 Disposable тоалет седиште 4 Disposable poncho 1.

R

Слични производи