.

.

Celltreat 229741 Шприц Филтер, PVDF Мембрана, Стерилни, 0.10 µm Порта Големина во Дијаметар 30мм, Сина (Случај на 30)

Celltreat 229741 Шприц Филтер, PVDF Мембрана, Стерилни, 0.10 µm Порта Големина во Дијаметар 30мм, Сина (Случај

DEN 1536.00
Количината на стоката

Боја кодирани за лесна идентификација.Сите шприц филтри имаат луер-заклучување врски со полипропилен живеалишта.Филтри се моделирани во живеалишта, обезбедување на сигурен печат, без употреба на лепила.Поединечно спакувана во кора-се отворени хартија/пластични блистер пакети.Обезбедени стерилни (гама irradiated).

R

Слични производи