.

.

Грабне Ми До Завој Заврши Lumbar Половината Поддршка Тренер, Слабеење на Стомакот Заврши Појас, Назад Протези Постпартална Обнова за Жени

Грабне Ми До Завој Заврши Lumbar Половината Поддршка Тренер, Слабеење на Стомакот Заврши Појас, Назад Протези

DEN 359.76
Количината на стоката

Мултифункционален Половината Тренер Заврши : shapewear може да го израмните стомакот, намалување на половината, поддршка на вашите врати, post-partum обновување, подобрување на држењето на телото, ублажување на ниско во грбот, заштита на вашиот ' рбет, забрзување на согорувањето на мастите за време на вежбање, збогатете го вашето вежбање и да покаже вашите крива помагајќи да се подобри термички активност и пот!.Невидливи Заврши Половината Тренер Лента : завој заврши половината тренер е долго, доволно за да се покријат половината и стомакот, Висока Компресија овозможува инстант форма ефект,може да решите како тесни како сакате, да го прилагодите вашиот половината сега, тоа е многу модерен.сосема невидливи, никој не знае твојата тајна под облеката.Прилагодливи Удобно Назад Заграда : Ова половината тример е еластичен, може совршено да се завиткани на вашиот половината, одговара на сите видови на слика, Две Големина за вашиот избор.Должина : 4m/157.48 Инчен/13.12 Фт,Должина : 5m/196.85 Инчен/16.40 Фт,нема повеќе големината прашања!.Удобно Половината Стомак Заврши : Половината Тример Појас се направени од мека, дише и еластична ткаенина, која е силен во обвивката, која може цврсто да го заклучите вашиот абдомен, забрзување на вашиот масти загуба, и направете ја вашата фитнес повеќе ефикасни.Секојдневна Употреба : Половината тренер е погодна за секоја прилика, вклучувајќи дома, компанија, забава, свадба, теретана и јога соба.Затоа,Завој се Заврши може да се креира добра фигура во било кое време и да се зголеми вашиот шарм.

R

Слични производи