.

.

ORGYPET Цвеќиња Вкус столче Опфаќа SUV, Автомобили, Заштита на Седишта од Кинење и Бледнее

ORGYPET Цвеќиња Вкус столче Опфаќа SUV, Автомобили, Заштита на Седишта од Кинење и Бледнее

DEN 708.00
Количината на стоката

ПАКЕТ : Вклучуваат 6 парчиња пред седиштето капак.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитет на ткаенина.Дизајнирана за да обезбеди долготрајна издржливост и максимална удобност.ТЕМА : Заштита на вашиот места од spills, кинење и исчезнува.ФУНКЦИЈА : Брза и лесна инсталација на повеќето автомобили, камиони, комбиња, ЏИП места.Нема алатки потребни за инсталација.Исто така лесно да се чисти машина перат, воздух-сува.Совршен Присутни : Прави Одличен Подарок за Семејството и Пријателите; Одлични за Семејства и Сопствениците на домашни Миленичиња.

R

Слични производи