.

.

Bewinner1 Акрилик Камера Заградата Стои,Лесни и Издржливи Камера Домување Заграда, Камера Носителот Прибор Погодни за Малина Пи,со Завртка Торба

Bewinner1 Акрилик Камера Заградата Стои,Лесни и Издржливи Камера Домување Заграда, Камера Носителот Прибор Погодни

DEN 287.76
Количината на стоката

Производот е погоден за Малина Пи Камера.Може да биде опремен и со инфрацрвен пополнете светлината.Направена од акрилик материјал, лесни и издржливи.Со 1 торба завртки, лесен и удобен да го инсталирате.Висок квалитет и големата обработка, добра додатоци за Малина Пи.Функција : 1. Производот е погоден за Малина Пи Камера 2. Може да биде опремен и со инфрацрвен пополнете светлината 3. Направена од акрилик материјал, лесни и издржливи 4. Со 1 торба завртки, лесен и удобен да го инсталирате 5. Висок квалитет и големата обработка, добра додатоци за Малина Пи Спецификација : Предмет Тип : Акрилик Камера Заградата Материјал : Акрилик Fitment : Одговара за Малина Пи Пакет Листата : 5 x Акрилик Заградата Accessories1 x Завртка Торба.

R

Слични производи