.

.

Помине Уметност Декорација Кадифен Топката Дизајн кој се одвојува Нокти Додатоци Солидна Боја на Ноктите Украс Лесно да се Држиме за Жени, Девојки Нокти Салон за у?

Помине Уметност Декорација Кадифен Топката Дизајн кој се одвојува Нокти Додатоци Солидна Боја на Ноктите Украс

DEN 1593.60
Количината на стоката

✿Покаже Вашите Нокти Предлог-Ова серија на ноктите уметност оркестарот содржи уникатни дизајни, нема сомнение дека тие ќе ви помогнат подобро да ја нагласи вашата помине уметност дизајн личност. ✿Полесно да го Користите Вие само треба да го изберете вашиот омилен симбол и го стави на ноктите и ќе имаат неверојатно нокти дизајн.Погоден за професионални и почетниците употреба. ✿Материјал Нашите производи се развиени како еколошки материјали, долготрајни и не ограничувајќи се на било помине стилови.Само да ги користите за безбедно и сигурно. ✿Употреба Совршен за природни нокти декорација, исто така, може да се користи и за мобилни телефони, телото уметност, роденденски подароци и така натаму.Само изберете го вашиот омилен дизајн и употреба пинцети да лупам и се држи на вашите нокти.Лесен за употреба. ✿Задоволство Гарантира какви Било Прашања или Проблеми во врска со Нокти Налепници Помине Леплива помине уметност оркестарот на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се справи со тоа, на време !Ние ќе wholeheartedly служи Најдобри Шопинг Искуство!.Опис : Тие се прекрасни додатоци за декорација на вашите нокти да се направи сте посебни и симпатична.Одликувајќи се со симпатична солидна боја кадифен топката дизајн, тоа ќе биде повеќе привлечна и убава.Тоа е направен од висок квалитет на кадифен материјал кој е убава и исклучителна.Должината на производот е 4cm, и ширината на производот е 4cm.Тоа е идеален за професионални ноктите салон или DIY помине уметност дома.Точка Име : Ноктите Украс Материјал : Кадифен Големина : 4cmx4cmx1cm/1.57inx1.57inx0.39in Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Помине Украс.

R

Слични производи