.

.

Волкот Locket Keychain Волкот Накит Locket Keychain Погоден За Носене Уметност Копче Прстен Шарм Волкот Копче Прстен Шарм,Волкот Locket Keychain Волкот Накит Locket Keychain Погоден За Носене

Волкот Locket Keychain Волкот Накит Locket Keychain Погоден За Носене Уметност Копче Прстен Шарм Волкот Копче

DEN 95.76
Количината на стоката

Материјал : Алуминиум & Стакло Cabochon ,Боја : како што е прикажано.Божиќ Keychain,најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство.Locket Големина : 3.2 cm,Cabochon Дијаметар : 2.0 cm,База Дијаметар : 2.0 cm. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Рачно изработени објект,Пакување подарок торба,Секојдневни keychain,Брза испорака.Прекрасни рачно изработени Keychain за себе или сакана.Chirstmas Подарок,фото накит,свадба накит,денот на вљубените подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.Материјал : Алуминиум & Стакло Cabochon,Боја : како што е прикажано,Locket Големина : 3.2 cm,Cabochon Дијаметар : 2.0 cm,База Дијаметар : 2.0 cm.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Погоден за лица, датум, шопинг и др.Нашите Keychain се направени со архивски висок квалитет на слика која е заштитена со кристално јасна стаклена купола дека најубаво го подобрува уметнички дела.Забелешка : Вистински бои може малку да се разликуваат од сликите, како што тоа зависи од специфичните monitor settings и светлина од светлината.Прекрасни рачно изработени подарок за себе или сакана.Chirstmas Подарок,фото накит,свадба накит,денот на вљубените подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.закуп се чувствуваат слободни да ме контактирате за било какви прашања што ги имате, јас сум среќен да одговори брзо и го направи мојот најдобар да ја направиме вашата шопинг искуство .Среќен шопинг & ви благодариме за запирање од страна на!.

R

Слични производи