.

.

YHXSLY Екстремни Спортови Тркачки Автомобил Детска Постелнина Прекривки Покрие Цар Големина Мека Микрофибер Bedclothes Црна Автомобили Утешителот Покрие Декорација за Д

YHXSLY Екстремни Спортови Тркачки Автомобил Детска Постелнина Прекривки Покрие Цар Големина Мека Микрофибер

DEN 2376.00
Количината на стоката

МАТЕРИЈАЛ : Нашата постелнина постави цар големина е направен од микрофибер ткаенина, Тоа е удобно, мека и дише, со подобро спиење искуство, и може да се користи на целата година. 3 D печатење шема не е лесно да исчезнат, моделот е многу висока дефиниција и живописни три-димензионални.Уникатен Дизајн : дизајнот на patterm се создаде пастирски стил спална соба за вашите деца.Тоа е добар избор за подарок семејства и пријатели.Лесно да се Грижи : Скриен патент отворање и затворање, лесно и брзо да се стави во и надвор од ватенка.Оваа прекривки поклопецот е многу лесно да се чисти, може да се мијат со рака или со машина, и тоа ќе стане помек после секое миење.Да се избегне висока температура сушење, не кајгана.Пакетот Вклучува : Нема утешителот вклучени во овој кревет во собата, може да се стави на вашиот сопствен утешители, јоргани или ќебиња во 3d дизајн прекривки капак.Ве молиме потврдете го големината на вашиот ватенка пред купување!.Производ служба : Ако имате какви било прашања или предлози за постелнина сет, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Опис на производот Да им помогне на вашиот утешителот остане почиста и трае подолго, да се инвестира во декоративен постелнина прекривки капак.Спецификација : Ткаенини : Направен од висок квалитет на микрофибер материјал, удобно,трајни и дише, После миење,бојата не исчезнат.Модел : Младински/Модерна Прекривки Капак.Печатење занает : топлина dyesublimation техника за трајни ефекти; Грижа : Ќебиња опфаќа се направени со лесен-за-затворете скриени патентите, што го прави лесно да се земе и исклучување, Машина перат Не е потребно пеглање.Пакетот Вклучува и Големина(На прекривки вметнете не е вклучена) : НИ Близнак 173x218 2 парчиња 1pcs прекривки ги покрие : 173cm*218cm, 1pcs pillowcase : 50cm*75см НАС Целосна 200x230 3pcs 1pcs прекривки ги покрие : 200cm*230cm, 2 парчиња pillowcase : 50cm*75см НИ Кралицата 228x228 3pcs 1pcs прекривки ги покрие : 228cm*228cm, 2 парчиња pillowcase : 50cm*75см НИ Кралот 230x260 3pcs 1pcs прекривки ги покрие : 230cm*260cm, 2 парчиња pillowcase : 50cm*90cm Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Вистинската боја може да варира во зависност од бојата на вашиот екран поради монитор во боја ограничувања.

R

Слични производи