.

.

Jeekes Женска Јога Панталони Bootcut Жените Високо-Половината Хип Водат Работи Фитнес Панталони Седум Минути Панталони Црни Јога Панталони

Jeekes Женска Јога Панталони Bootcut Жените Високо-Половината Хип Водат Работи Фитнес Панталони Седум Минути

DEN 71.76
Количината на стоката

❤Најдобри Услуги на Клиентите : Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да контактирате со услуга за предлози, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Произведено во САД и Увезени.Тоа исто така може да се користи за Ден-За-Ден се Носат за шопинг, јадење во еден неврзан ресторан или кафуле. ☃【Е женски панталони мека?】 Да,се разбира.Ве молиме овозможува 0. ☃【Е тоа носат отпорни?】 Овие ткаенина е потрајни од памук и ▶Полесно да се Грижи◀ од памук.75 инчи грешка поради прирачник за мерење.Но сепак, препорачуваме да се избере машина за перење или миењето ладно,а воздухот сув тоа ќе го задржи овој панталони се задржи добро и нови.Ние поддршка на квалитетот на нашите панталони за жени, ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.Ако сакате тоа итно, ве молиме изберете Препорачана Превозот.Жените Јога Панталони е допре многу ▶Мазна и Мека◀ како Buttery ,нежно ставете на вашите нозе,не било чувства на боцкање.Совршен за Јога, Трчање, Велосипедизам, и многу други типови на Вежбање. ☃【Услуги на клиентите】ве Молиме проверете ја големината информации во описот пред да нарачате, наместо стандардната големина на табелата. ☃【Што да одговара и она што прилики?】Удобност и Ефикасност.Овие Жени Тренингот Панталони се комбинација на Модата, функционирањето и Перформансите заедно.

R

Слични производи