.

.

LinksWalker Вашингтон Huskies NCAA Голф Чадор (62)

LinksWalker Вашингтон Huskies NCAA Голф Чадор (62)

DEN 1156.80
Количината на стоката

Официјално Лиценцирани.Направени од страна на Линкови Вокер.Покажуваат вашиот тим гордост излезе на теренот за голф со овој исклучиво наменета тим голф чадор. 62" чадор кога распоредени.Доаѓа со најлон покрие/случај со прилог се носат на рака.Укината Мерења : 39 инчи долг од 2 инчен дијаметар.

R

Слични производи