.

.

NARS Трепет Сенки, Euphrate, 0.07 Унца

NARS Трепет Сенки, Euphrate, 0.07 Унца

DEN 264.96
Количината на стоката

Совршен за поставата и создавање длабочина.Богато пигментирани, микронизиран во прав.Долго носење и браздата отпорни.Дава кадифена, не-сјајна боја на очите.Совршен за поставата и создавање длабочина.Богато пигментирани, микронизиран во прав.Долго носење и браздата отпорни.Без никаков напор глајд модели и лесно да се вклопуваат.Чиста покриеност кои можат да бидат помешани за забележителен резултат.

R

Слични производи