.

.

YIBANG-DZSW Две Главни Патент Оддел Кожа Ранец Многу Голем Капацитет Моден Тренд Патна Торба Мажите Ранец (Боја : Црвено Вино, Големина : S)

YIBANG-DZSW Две Главни Патент Оддел Кожа Ранец Многу Голем Капацитет Моден Тренд Патна Торба Мажите Ранец (Боја

DEN 3485.28
Количината на стоката

Обвивка Материјал : Памук.Главен Материјал : Вистинска Кожа.Стил : Гроздобер.Тип : Softback.Материјал : Вистинска Кожа.Тип : Softback Material : Вистински Leather Keywords : кожа backpack OEM услуга : Материјал,дизајн,боја,големина,логото може да биде customized Size : L17"*H13"*W8.5"Обвивка : Ткаенина lining Color : Црна,црвена wine Closure : Zipper Business тип : ние сме ОЕМ или ODM manufacturer Sample термин : ние ќе направиме се што вашиот requirements Capacity : 30 - 40 LUse : Ден Backpack Product Description Two главниот патент оддел кожа ранец многу голем капацитет Објект Nameleather backpack Model SCB504-2 Materialgenuine кожа/Ткаенина Lining Size Wtih оригиналната големина или прилагодено како клиент request Color Black,црвена wine LOGOOEM Custom Closure Zipper closure Hardware Style Alloy hardware Faction Travel торба ,duffle торба ,Briefcase ,Чанта ,Гласник Bag Handle Both се справи и рамо strap Inside Inside 2 главни прегради,2 надворешниот патент pockets Other details You може да ни ги испратите слика на дизајн ви се допаѓа,ние ќе ги направиме материјал,дизајн,боја,големина,логото како вашето барање.Исто така, можете да изберете дизајн од нашата веб страница.Детални Слики.

R

Слични производи