.

.

7 Инчен WiFi Интелигентни Видео Спогодба за Контрола на Пристап на Системот за Отпечатоци IC Card Видео Врата HD Камера Поддршка Далечински СТАН

7 Инчен WiFi Интелигентни Видео Спогодба за Контрола на Пристап на Системот за Отпечатоци IC Card Видео Врата

DEN 940.80
Количината на стоката

★ Ноќ визија функција : Отворено камера со јасно инфраред ноќ визија функција може да се следи и да фотографирате во слабо осветлување на животната средина.Производот може да се electrically заклучен и контрола, hands-free спогодба и off-site мониторинг. ★ 7-инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7-инчен дисплеј, LCD без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.Ви овозможува да се набљудуваат ситуацијата надвор од вратата во секое време. ★СТАН : производот поддржува далечински СТАН спогодба, го отклучите, снимање, слика, затворен екран може да поддржи 8 мобилен СТАН корисници, поддршка на IPHONE / Андроид систем мобилен телефон, потоа мобилниот телефон може да ги видите и да го отклучите, мобилен телефон може да се види во вашиот дом, секаде се Случува. ★ Инсталација : Со нашите адаптери и кабли, можете лесно да го инсталирате во разни вили, станови, апартмани, резиденции, хотели, канцелариите, јавните згради, итн. ★ Услугата : Доколку имате било какви забелешки или предлози во врска со нашите услуги или производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа, ви благодариме за вашиот интерес во нашата продавница, и да ви посакам среќен живот.Почитувани Customerwelcome на нашите shopfeature : monitor : Моќност : DC15 V1.2А Инсталација : surface mount Големина на : 205 * 138 * 18 mm Дисплеј : 7 инчи (16 : 9) Резолуција : 1024 (H) X600 (V) Дополнителна меморија : поддршка за дополнителни ТФ картички (до 64 GB) Екран : Да Wifi : Да камера : Камера сензор : 1/3 инчен CCD агол на Гледање : 92° Дефиниција : 1000 TVL Ноќ ДОВЕДОА : Инфраред LED (80°) Големина : 192 * 93 * 55 mm Fingerprint тип : поддршка 500 отпечатоци од прсти, 1000 IC го отклучите картичката, лозинка за отклучување, далечинско отклучување Инсталација : surfaceannex : 1 *Внатрешна екранот (жичен Wifi) gold1 *Внатрешна екранот (безжичен Wifi) gold1 *Надворешна единица (отпечаток RFIC лозинка)2 *Отклучување на терминал line1 *упатство2 * монтажа plate2 * 15 V / 1.2 моќ supply1 * 6-пински terminal жица (5m)5 * IC card1 *Далечински control1 *screw1 *Боја packaging Not само нашите производи се одлични, но исто така бидејќи имаме одлична услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.

R

Слични производи