.

.

ZERIRA Смола Помине Уметност Палета Гел лак Цртање Носителот Полица Боја бојата Палета DIY Помине Уметност Екранот (Љубов Розова)

ZERIRA Смола Помине Уметност Палета Гел лак Цртање Носителот Полица Боја бојата Палета DIY Помине Уметност Екранот

DEN 182.16
Количината на стоката

♚Куршум Точка:Материјал : Ноктите палета се состои од смола материјал, мазна текстура, лесен за чистење и избрише.Безбедни и не-токсични, еколошки и издржливи. ♚Преносни Големина : 9.5x8cm / 3.74x3.15 инчи мал и компактен, доволно за да се сместат повеќе бои и пигменти сакате да се меша.Удобен и лесен за да го инсталирате на вашиот козметички торба, е идеалната големина за патување. ♚Убава Стил : ахат камен стил, златни рабови, убава и великодушни.На предната страна се сјајни и назад е матирано. ♚Се применуваат за Било Козметика : палетата На бои е погодна за лак, гел, лак, и исто така, може да се користи за мешање на фондацијата, спојувајќи кармин или сенка за очи, пигменти, eyelash лепак, итн. ♚Широко се Применува : идеален за сликарство, нокти и мали накит (како што се мали дијаманти).Погоден за професионална употреба, ноктите салони, ноктите училишта, ноктите уметници и лична или семејна употреба, трговија на големо, итн.Функција : -Смола, камен, мазна, лесна за чистење andwipe.-Погоден за нокти во боја мешање andmixing фондацијата, кармин, боја, итн.-Може да се смести во повеќе бои andpigments сакате да се меша.-Тоа може да се користи за приказ на готовиот naildrawings или фотографија проп.-Ахат камен стил, златни рабови,убава и великодушни.Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : смола agate Optional боја : како shown Semicircle Палета Димензии (Прибл.) : 9.5*8cm/3.74x3.15inch Пакет се Вклучени : 1 Pcs Смола Nail Palette.

R

Слични производи