.

.

Hongping Случај за Samsung Галакси A12 5G СТП Кожен Паричник Случај со Картичка Џебови Назад прекривачот Двојно Магнетски Затворач и Издржливи Shockproof сина

Hongping Случај за Samsung Галакси A12 5G СТП Кожен Паричник Случај со Картичка Џебови Назад прекривачот Двојно

DEN 671.28
Количината на стоката

【Компатибилност】 Компатибилен со Apple, Samsung Галакси A12 5 G САМО, НЕ одговара за било други модели на телефони. 【Мултифункционален】Постои магнетни монтажни паричникот на задната страна на Samsung Galaxy A12 5 G флип заштита кутија, која може да погодно продавницата за повеќе кредитни картички, пари, лични карти, возачки дозволи, фотографии на љубителите или деца. 【Премиум Материјалот】 Направен од висок квалитет на трајни Faux СТП кожа и меки TPU внатрешна обвивка, елегантен и удобен допир, убава телефон случај покријте добро го заштитите вашиот телефон од било шокови, капки, гребење или штети. 【Безбедна Магнетни Затворање】 А високо-ефикасна добра силни магнетни snap се отвора и затвора безбедно, обезбедува безбедна и сигурна заклучување за да се задржи вашиот случај цврсто затворени.Обезбедува совршен Полно работно тело за заштита на вашиот телефон од шокови, штети, dusts и гребнатини кога вашиот телефон паѓа случајно. 【Samsung Галакси A12 5 G Случај】Прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња.Потпирач за поддршка функција за удобно видео гледање, читање, & лице Време.

R

Слични производи