.

.

ALAZA Mandala Круг Tablecloths Сина Boho Oilcloth Маса Крпа 60 во Perlis Цвет Бела Чипка Пикник Маса Покрие Мат за Јадење Tabletop Кујна Отворено

ALAZA Mandala Круг Tablecloths Сина Boho Oilcloth Маса Крпа 60 во Perlis Цвет Бела Чипка Пикник Маса Покрие

DEN 599.76
Количината на стоката

Полиестер,чипка.МАТЕРИЈАЛИ : Овие Високо-Квалитетни бохемски tablecloths се направени од 100% Отпорен на Вода Полиестер кој е Издржлив, Водоотпорен, Oilproof, Смалуваат-отпорни, Wipeable, Тешки, Животната средина и Кожа-Пријателски, Дамка-Отпорни, Навремено Отпор, и Лесен за Чистење.РАЗНОВРСНА ТАБЕЛА ЗАШТИТНИК : за Разлика од некои отворено tablecloths, на Boho Флорални Перат Круг Tablecloths големи се користи за отворен маса крпа, пикник маса маска, кампување tablecloth, oilcloth tablecloth, чај tablecloth.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ МАСА ОД НЕЧИСТОТИЈА И НУЛА : Големина : 60 x 60 инчи/ 152.4 x 152.4 CM.Тоа НЕ е на МАСА големина.Нашиот круг tablecloth 60 инчи е вода и дамка отвратителен, па нафта и течни нема да излегуваат во јавноста преку тоа.Табела поклопецот е лесно да се грижи, нежно избришете дамки со партал, Рака мие тврдоглави дамки нежно со ладна вода.ИЗДРЖЛИВИ СЕПАК МЕКА : Креативни модни круг tablecloth Едноставен и класичен дизајн со функција што треба, својства, одлична изработка, Бела чипка прави tablecloth повеќе исклучителна.Еластични ткаенина нема да избледи, rip, или времето.Совршени се за внатрешна или надворешна употреба, Тоа ќе додадете боја на вашиот дом и да се чувствувате среќни додека јадење.ЖИВОПИСНИ БОИ & ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Одлична прилика за Вечера Партии, birthday (Роденден), Кујна, Пикник, Дворот Партија, Свадба, Bbqs, Свиткување, Potlucks, Buffets, Свадби, Празник Партии како ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, бадник, Божик, Нова Година) Банкет со семејствата и пријателите. 54" x 72" ( 140 x 183 см ) 4-6 Места. 60" x 90" ( 152 x 228.6 cm ) 6-8 Места. 60" x 108" ( 152 x 274 cm ) 8-10 Места. 60" x 120" ( 152 x 305 cm) 10-12 Места. 60" x 60" (2-4 Седишта).МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер.ГОЛЕМИНА : 60 x 60 инчи/ 152.4 x 152.4 CM.За НЕГА на НАСТАВА : Машина за миење/ Рака мие со ладна вода.ПАКЕТ : 1 x тркалезна маса крпа.

R

Слични производи