.

.

Ѕидот Монтирани корпата за Ѓубре, Без Дупчење Wastebasket Со Капак Преносни Ѓубре за Бања, Кујна Складирање Кутија--24x19x36cm(9x7x14inch)

Ѕидот Монтирани корпата за Ѓубре, Без Дупчење Wastebasket Со Капак Преносни Ѓубре за Бања, Кујна Складирање

DEN 702.00
Количината на стоката

✔Безбедно и Сигурно : Нема потреба за дупчење и ноктите, без алатки, силна лепливоста обезбедува таква голема поддршка и способност. ✔Високо-квалитетни материјали : здрав, компактен, долг животен век.Не е лесно да деформација, не е лесно да се пробие на стареење, bendable, не е лесно да се стареење. ✔ Лесно да се инсталира : лесно да се инсталира на бесење, лесен начин да умно да се стави ѓубрето, виси, виси во затворен простор во кој лесно влажна и чиста. ✔Едноставен изглед : употреба на големи заоблени рабови, не е лесно да се нула, леснотија на користење мир на умот, солидна боја за било мебел и декорација. ✔Се отстранува горниот капак : покрие со мали отвори капакот форма, покривање на употреба, може да се изолира на внатрешната и надворешната средина, безбедно да се затвори за да се намали лош мирис.

R

Слични производи