.

.

350 Компјутери 27mm Должина Заостануваат Завртки Најлон Проширување Ноктите Конектор 6mm Кол

350 Компјутери 27mm Должина Заостануваат Завртки Најлон Проширување Ноктите Конектор 6mm Кол

DEN 1039.20
Количината на стоката

Тежина : 127g; Пакет Содржина : 350 (+/-2%) x Проширување Ноктите Конектор.Главната Боја : Бела; Вкупната Големина : 8 x 27mm/0.3" x 1.1"(Max.D*L).Цевка со Дијаметар : 6mm(Diámetro del tubo : 6mm.Може ефикасно да се спречи ширењето цевка вртење додека заострување на завртки,подобрување на триење, како и.Се користи во конкретни и ѕидани.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство, итн. 350 Компјутери 27mm Должина Заостануваат Завртки Најлон Проширување Ноктите Конектор 6mm Dia Description : Пластични анти-ротација проширување Ѕиден Приклучок.совршен за работите утврден од страна Заостануваат Завртки и Particleboard завртка, како што се кабинет, ги вклучите и така натаму.Опис на Spanish350 piezas 27 мм де longitud Tornillos Најлон Expansión Ноктите Конектор 6mm Dia Nombre del producto : Проширување Ноктите Конектор; Материјал : Plastic Peso : 127 g; Contenido del paquete : 350 (+/- 2%) x Проширување Ноктите Connector Color директорот : БЛАН-O; Tama?o вкупно : 8 x x x x 27 mm / 0.3' "x 1.1' '(Max.D * L) Diámetro interno : 4 mm / 0.16' '; Batería incluida : No Diámetro del tubo : 6mm.

R

Слични производи