.

.

5NF18 - ПСУ 750W Префрлување Резервна Топла Swap Делта D750E-S1 PowerEdge R720

5NF18 - ПСУ 750W Префрлување Резервна Топла Swap Делта D750E-S1 PowerEdge R720

DEN 1752.72
Количината на стоката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. **Загарантирана Dell Вистински**.Дел Број : 5 NF18. Модел : D750 E-S1. Тестирани за Клучните Функции, R2/Подготвени за Препродажба.DELL ОРИГИНАЛНИ POWEREDGE 750 W НАПОЈУВАЊЕ.

R

Слични производи