.

.

HUNSN 15 TFT XGA LED Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, 10 Точка Проектирани Капацитивни Екран на Допир, J1800, Windows 7/10 / Linux Ubuntu, PW21, Преден Панел IP65, VGA/LAN/3COM/FANLESS, (4G RAM/64G SSD)

HUNSN 15 TFT XGA LED Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, 10 Точка Проектирани Капацитивни Екран на Допир, J1800, Windows

DEN 516.00
Количината на стоката

15 инчен tft xga led индустриски одделение преден панел ip65 екран на допир панел компјутер. 10 поени проектирани капацитивни екран на допир, типичен 1024* 768 резолуција.Компактен, целосно функционална, сите моќ и функционалноста на десктоп компјутер во сите во еден дизајн, powered by intel celeron j1800 процесор, идеален за индустриските и комерцијалните апликации.одговараат за повеќе апликација, индустрии, автомобил поправка продавници, security, factory, бизнис, fanancial и проекти.Windows 10 pro (64-битна) инсталиран, во собата се е напор и дека е подготвен да се кандидира директно од кутијата, ви овозможува да инсталирате софтвер, игри, апликации и да уживате во видео, музика, фотографија, но овој е интегрирани графички не се независни картички.Fanless пасивно ладење дизајн : молчи решение што е ултра енергетски ефикасни.напредни fanless пасивно ладење дизајн зголемува топлина дисипација, што значи сите операции може да се спроведе во апсолутна тишина. 0 бучава, ниска потрошувачка.HUNSN PW21 дизајниран со 3*rs232+ vga+ lan+ 3*usb2.0+ usb3.0+ dc+ аудио во&out, индустриски естетски дизајн и разумни интерфејс дизајн.поддршка автоматски моќ по електричната енергија, големина на 392.4* 313.6* 54.9 мм, 4.8 килограми, 12v4a напојување, со кабелот за напојување, сите користиме голем бренд меморија и ssd/hdd со обезбедување на квалитетот, многу моќен fanless сите во еден панел на допир компјутер.Вистинските време на испорака : повеќето клиенти добиваат во рамките на 12-20 работни дена.Број на модел : HUNSN PW21 Панел Спецификација : 1. Индустриски Одделение 15"" TFT XGA LED Панел 2. 10 Поени Проектирани Капацитивни Екран На Допир 3. Преден Панел IP65 Шасија : Алуминиум ПРОЦЕСОР : Intel Celeron Процесор J1800 Меморија : ПА DIMM 1* DDR3 L 1333, Макс. 8 G RAM Меморија : 1* m SATA SSD+ 1* 2.5 Инчен HDD I/O : 3*RS232+ VGA+ LAN+ 3*USB2.0+ USB3.0+ DC+ Аудио во&out Систем за Ладење : Fanless bios-от : Поддршка Diskless Почеток, Будење на Lan, Повик за Подигање (Моќта На Подигање), Мониторите и Други Функции Мрежа : Realtek 8111 E Аудио : ALC662 Физичка Димензија : 392.4* 313.6* 54.9 мм Бруто Тежина : 4.8 КИЛОГРАМИ Отворање Дупка Големина : 381.5* 302.5 mm (L*W) Инсталација Метод : Стандардните VESA завртка дупка (75*75 или 100*100mm) за флексибилни инсталација Вградени (Препорачува)/Wall-монтирани/Desktop/Cantilevered/Други Инсталација Методи на Екранот Параметри : Резолуција : 1024* 768 Перспектива : 80 (лево), 80 (десно), 80 (се), 80 (долу) Лумен (cd/m2) : 400 Контраст : 800 Светлото Век : 50.000 часови (Мин.) Допир : Transmittance : 86±5% на 550 nm бранова должина Контролор : USB Трајност (број на допира) : 200 милиони пати Температурата на работа : 0 ~ 50°C со SSD,0 ~ 40°C со HDD Температура на Чување : -20 ℃ ~ 60 ℃ Оперативни Влажност : 10% ~ 95% @ 40 ℃ без кондензација Напојување : DC100-240 V AC/50-60 Hz, 12 V4 A Пакување Листа : HUNSN PW21 Панел PC+ Напојување+ Кабелот за Напојување+ Вградени Тока за Полнење+ Гаранциона Картичка Систем за Поддршка : Windows 7/10,Linux Ubuntu итн Систем Стандардна Опција : Windows 10 про во англиски ВНИМАНИЕ : За други опции, Linux или на друг оперативен СИСТЕМ, систем јазик, не ја напушти HUNSN порака на ред, ви благодарам.

R

Слични производи