.

.

HBHYQ Жичен 7 инчен Видео Врата Телефон Видео Спогодба Врата Систем 2 Монитор 1 RFID IR-Намалување на Камерата + Нерѓосувачки Челик Електронски Заклучување на Вратата

HBHYQ Жичен 7 инчен Видео Врата Телефон Видео Спогодба Врата Систем 2 Монитор 1 RFID IR-Намалување на Камерата

DEN 8471.76
Количината на стоката

★ 7 - инчен дисплеј : Овој производ е опремен со 7-инчен дисплеј, LCD зрачење-бесплатно, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. ★ Водоотпорен, одличен материјал : Rainproofcover дизајн, антиоксидативни Отворено Одделение со пијано bakes лак панел. ★ Нагласува : Надгради чипови се усвоени за високо стабилни перформанси и има убав изглед.Тоа е вашиот совршен избор за употреба во вили со 1000 линии CMOS камера, која може да се постигне мониторинг, двоен начин спогодба и отклучување.Вие исто така може да се следи надвор од сликата, дури и без луѓе притискање на Мониторот копчето за Внатрешна единица. ★ Добро опремена : Со цел да ги задоволи повеќето од клиентите, комплетно doorphone систем со 5 RFID keyfobs, притисни копчето за ослободување, а електрични магнетна брава,Со ова целосно полнење, тоа ќе биде полесно да се изгради целосен пристап, контрола на систем за домашна безбедност.Можете да ја отворите вратата се заклучува или од затворен или отворен низ неколку методи. ★ Customer Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителни решенија во рок од 24 часа. 1) Поддршка 1000 кориснички ID картичка ,со 2 посебни карти, едната е да ги избришете информациите во картичката и друго е да снимите информации. 3) Дополнителни следи достапни до 6(изборен) и 1 отворено камери во повеќето. 4) ID отклучи и електрично контролирана отклучи. 5) IP44 водоотпорен надворешна единица. 6) Метал Отворено камера со дожд сенка може да се избегне директна сонце. 7) Нано-стакло покрие ветувања јасна слика. 8) визија Ноќ. 9) TFT екран во боја со ниска потрошувачка на енергија, без зрачење и висока дефиниција. 10) Hands-free меѓусебен дијалог. 11) Следење на отворено. 12) Осветленоста, chroma и јачина прилагодливи. 13) 25-хорда мелодија прстени за опција. 14) Ограден полнач и 5m кабел за DIY инсталација 15) Ноќно осветлување на далечина; повеќе од 2 метри 180 degrees16) Камерата агол : 92 степени, широк агол 17) Адаптер влезен напон : AC100-240 V 50 Hz-60 Hz 18) Адаптер излезниот напон на струјата : AC15 V 1200m A 19) се Зборува време на одложување : 120 S 20) Надгледување на време на одложување : 60-ТИТЕ 21)7 инчен TFTDimensions : 240×150×20mm22)Отворено Димензии : 145×73×28mm Item Вклучува : 2 x 7 инчен TFT LCD Екран 2 x 15 V/1.2 Напојување 1 x 1000 TV Линија ID отворено IR-НАМАЛУВАЊЕ на камерата 2 x Монтажа плоча 2 х 5 M Кабел 5 x 125 KHz RFID Cards1 x Нерѓосувачки Челик Електронски Вратата Lock1 x Притисни за Ослободување Копче1 x Завртка торба 1 x Прирачник.

R

Слични производи