.

.

KOHLER 512699 Showerhead, Една Големина, Полиран Хром

KOHLER 512699 Showerhead, Една Големина, Полиран Хром

DEN 12559.44
Количината на стоката

Низок профил дизајн создава впечатлива современа централен во било обичај туш инсталација.Супериорен спреј перформанси со Katalyst Спреј Технологија(TM) обезбедува луксузен и drenching 'дожд' искуство.Оптимизиран sprayface дизајн создава поцврсти униформа спреј шема за доследно извршување на покриеност и чувство на топлина.Master Clean(TM) sprayface со проѕирен млазници отпорен на минерални израстоци и гарантира сигурен перформанси за годините што доаѓаат. 2.5 Литри во минута проток. 1/2 инчи NPT конекција.Опис на производот новиот KOHLER Rainhead колекција испорачува најстариот сеопфатна понуда на ветер : showerheads достапни на пазарот денес, обезбедување на достапни и лесно туширање решение кое ги координира дизајни и бои со остатокот од KOHLER чешми и додатоци.Од Производителот На нови KOHLER Rainhead колекција испорачува најстариот сеопфатна понуда на ветер : showerheads достапни на пазарот денес, обезбедување на достапни и лесно туширање решение кое ги координира дизајни и бои со остатокот од KOHLER чешми и додатоци.

R

Слични производи