.

.

Bandana Лицето Маска со Уво Циклуси Balaclava Вратот Gaiters Жени Мажи за Прашина на Ветрот

Bandana Лицето Маска со Уво Циклуси Balaclava Вратот Gaiters Жени Мажи за Прашина на Ветрот

DEN 335.76
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Опремени затворање. ⭐【Уво Виси Дизајн】 : Нашата лице bandana е дизајниран со две уво циклуси за носење или отстранување со леснотија.Исто така, тоа може да им обезбеди на вашите уши со повеќе слобода.⭐⭐【Еластична големина】УВ заштита вратот gaiter нормална должина и ширина е 17.8 инчен и 9.4 инчен.Висок растеглив турнеја за 20 - 24inch.Еластична лице bandana се вклопат за повеќето главата големина, така што е погодна за мажите и жените. ⭐【Мулти-Функционални】 : Во зима, можете да го користите како лесни вратот gaiter, bandana, headwarp, beanie,пиратски капа или balaclava.Во текот на летото, рок вашиот headwear да фитил далеку пот.И исто така можете да го носите како врвка за околу заврши, handkerchief, пот бенд, bandana, шамија, маска, вратот потоплите, ветрот екран, прашина екран, сонцето екран. ⭐【Брзо-сува и Дише】 : брз сува ткаенина технологија овозможува вашиот покрие bandana сува во минути.Згора на тоа, ова лице bandana може пренесување на топлината и влажноста на оддалеченост од вашето тело, одржување сте кул. ⭐【Прашина/Sun/Правец на Заштита】 : Носат на нашата лице bandana понатаму заштита на вашата кожа од тоа да биде повеќе изложен на сонце.Исто така, тоа може да им помогне одржите вашиот носот и устата чисти од дишење прашина. ⭐【Ви препорачуваме да Користите】 : Ова лице bandana е совршен за музички фестивали, концерти,carnivals,велосипедизам,качување,скијање,пешачење,планинарење или други активности на отворено.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

R

Слични производи