.

.

Exacoo 100 Компјутери 2.0 mm Црни Ѓердан Кабелот со Hummer Ноктот Затворач за DIY Накит Одлуки, 18 инчи

Exacoo 100 Компјутери 2.0 mm Црни Ѓердан Кабелот со Hummer Ноктот Затворач за DIY Накит Одлуки, 18 инчи

DEN 326.16
Количината на стоката

Имитација на Кожа и Nickle Слободни Метален Затворач.Најголемиот дел КОЛИЧИНА : 100pcs (Pendant не е вклучен).Дијаметар : 2.0 mm, Должина : 18" Инчи, вклучени 2" продолжување на синџирот за да ја прилагодите подолго должина за да одговара на вашите потреби.Боја : Сите Црна, Кул Бои за да одговараат на вашите приврзоци.Издржливи и Тоа не е лесно да се скрши. ↠↞↠↞БРЕНД ВОВЕД↠↞↠↞.Exacoo е бренд на "произведено во Кина".Различни од Американскиот секојдневен стил на други популарни брендови во сад,.Exacoo е повеќе склон кон слатка маршрута, стил на дизајн е едноставен и светлината, бојата е светла, и го направија младите луѓе се полни со енергија.Со цел да се справат со модата-чувствителни жени, ние често собираме најновите ткаенини и материјали во прв пат.и да ги комбинирате со модата, да се формира оригинални дела со уникатни стилови.

R

Слични производи