.

.

DAKEUR Пастирски Лен Маса Крпа Глуварче Печатени Nappe Tablecloth Чипка Работ Табела Маска за Дома Свадба Маси 140x200cm

DAKEUR Пастирски Лен Маса Крпа Глуварче Печатени Nappe Tablecloth Чипка Работ Табела Маска за Дома Свадба Маси

DEN 602.40
Количината на стоката

Лен,памук,чипка. 1.Изработени од памук и лен, отпорни на топлина, отпорни на абење, лесни и дише, не држи вашата кожа, здрави и обновливи, еколошки заштитни.Кој елеганција крои tassel моделот на висок квалитет на памук, лен,Напредна технологија и високо-квалитетни бои се обезбеди тоа не е лесно да бледнее,елегантен модерен tablecloth погоден за патио, градини, кујна соба, трпезарија, семејството соба и декорација. 2.тешки материјал кој drapes убаво,потполно вода доказ и трајни,да се заштити вашата маса како и да ви Помогне да се справи со зафатен кујната, само избришете ја чисти со влажен сунѓер или четка до хаос,не треба да се мијат,не железо.без груби хемикалии, tablecloth е издржлив, не-исчезнува, нема пати.Природни лен влакна има добар ефект на инхибиција на бактерии и габи,Со беж tassels направи оваа маса крпа гроздобер и елегантен,направи вашата маса повеќе рафинирано. 3.Површината на tablecloth користи напредно 3 D стерео жакард, па вие не мора да се грижите за моделот носат или исчезнат.Едноставна сива проверени шема на оваа избрише чисти tablecloth,покажува моден стил,додека давање моден изглед, Fringe работ прави вашата маса повеќе рафинирано,Памук, лен tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го направите вашиот оброк повеќе топло и пријатно. 4.Машина перат на нормална температура, рака мие најдобри, се постават рамен да се исуши, може да се пеглаат на ниска температура.понуда tablecloths во различни големини, па можете да ја пронајдете вистинската големина.само внесете ја нашата продавница и ќе видите повеќе стилски декорации. 5.Овој водоотпорен табела облека е погодна за внатрешна и надворешна употреба, може да се мие со рака или со машина за миење, Може да се пеглаат на ниска температура.Фен за сушење или се постават рамен да се исуши(Напомена : ве Молам не ставајте висока температура метални предмети).Ако не сте задоволни со купување на нашите производи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви даде замена или целосно враќање на средствата.Ние секогаш ќе биде тука за вас.Стил : Pastoral Size : 60x60cm90x90cm100x140cm110x110cm140x140cm140x160cm140x180cmmaterial : Linen Pattern : Printed Use : Hotel Use : BANQUETUse : Party Use : Home Use : Wedding Technics : Woven Shape : Rectangle Pattern Тип : Floral Feature : dustproof Fabric : 70% Лен + 30% Cotton Due на светлината и на екранот разлика на боја може да биде малку поинаков од thepictures.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.ве молиме да се разбере usthank ти многу.

R

Слични производи