.

.

VIPMOTOZ Црна Домување OE-Стил Ксенон HID Проектор Светлата За 2014-2020 Chevrolet Impala LTZ Премиер Возач & Патникот Страна Headlamp Собранието Замена

VIPMOTOZ Црна Домување OE-Стил Ксенон HID Проектор Светлата За 2014-2020 Chevrolet Impala LTZ Премиер Возач

DEN 14065.92
Количината на стоката

[Пакет Вклучуваат] И Возач & Патникот Страна Комплетен Сет.Квалитетот Генерички Брендирани Светлина Кои Се Идентични На ОЕМ Светла И Фер Цени, Без да се Загрозат Безбедноста.Компатибилна Со Следниве Модели : 2014-2020 Chevrolet Impala LTZ Премиер. [2014-2016 Модели] - НЕ се Компатибилни со Ограничена Модели НЕ се Компатибилни со една Фабрика Халоген Светлата Модели САМО Компатибилни со една Фабрика Ксенон HID светлата Модели ве Молиме, Повторно да ги Користите Сите Фабрика Ксенон HID Компоненти |.SAE ТОЧКА Печат за да се Обезбеди Гаранција дека вашите Светла ги задоволи сите прописи во USA & Canada.Со цел да се Вклопи 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Chevrolet Impala LTZ Premier Important Белешки : [2014-2016 Модели] - НЕ се Компатибилни со Ограничена Models NOT Компатибилен со една Фабрика Халоген Светлата Models ONLY Компатибилен со една Фабрика Ксенон HID светлата Models Please Повторно да ги Користите Сите Фабрика Ксенон HID Компоненти.

R

Слични производи