.

.

Облека steamer рачен Виси Вертикална Дома со Висока Моќ Интелигентни Регулатива ZHAOSHUNLI

Облека steamer рачен Виси Вертикална Дома со Висока Моќ Интелигентни Регулатива ZHAOSHUNLI

DEN 2203.20
Количината на стоката

Големина на : 35 * 35 * 45 cm.Материјал : пластични површина е мазна, текстурата е многу добар, жилавост не е лесно да се скрши, тежината е светлина, водоотпорен е безбедно, и отпорност на абење е добро.Детали : Мулти-функција облека steamer е погодна за секој пеглање метод, 3 D стерео силна пареа брзо деконтаминација, интелигентни анти-сува систем на безбедност на заштита, 5 прецизност интелигентна контрола на температурата за различни ткаенини, алуминиум заградата 3 секции може да се прилагоди.Производите се со висок квалитет на производите, ние сме посветени на најдобрите услугата, може да бидат сигурни да се купи.Проценето време на испорака 8-15 дена, во зависност од вашата земја.Боја : White Rated напон : 220 Va Rated моќ : 1850 WWater капацитет на резервоар : 1.5 LSteaming време : 35 seconds Rated фреквенција : 50 Hzprompt : 1. Исклучете го кабелот за напојување кога чистење, се движат или не се користи.2. Ве молиме обрнете внимание на вода во резервоарот за вода за да се избегне сушење.3. Не се инјектираат топла вода во резервоарот за вода за да избегнете изгореници.4. Внесувањето колектор и млазницата конекции мораат да бидат построги за да се избегнат несреќи.5. Ве молиме следете ги инструкциите внимателно.Добредојдовте на продавница да купат вашите омилени производи, ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако не сте добиле производот во рок од 20 работни дена од денот на нарачката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро, и да ви овозможи со најдобра услуга.

R

Слични производи