.

.

Обновливи Крофна Цевчиња за Деца Роденден потрошен материјал-Пластика пиење цевчиња за Партија Услуги Роденден Украси - 24 Пакет

Обновливи Крофна Цевчиња за Деца Роденден потрошен материјал-Пластика пиење цевчиња за Партија Услуги Роденден

DEN 359.76
Количината на стоката

Супер Симпатична&Совршен за Забава : Нашата крофна роденден резерви вклучуваат 24 компјутери луди циклус обновливи пластични пиење цевчиња 24 крофна Ликови.Совршен за деца родендени или ако се обидуваш да се вашето дете да пиете повеќе вода.Висок Квалитет/не warping или топење на Материјалот : Нашата пиење цевчиња се безбедни за вашите малечки.Пластични цевчиња се убави, цврсти, силни и издржливи.Да ги направи за обновливи цевчиња со миење на рацете со сапун и вода или третираат како еднократна употреба цевчиња.Уникатни Дизајни : еднократно крофна пиење цевчиња има 6 различни бои(розова,сина,црвена,жолта,виолетова,портокалова) и 6 Крофна прилози,секоја боја дизајн на слама 4 парчиња.Совршена Големина : Секој крофна пиење цевчиња мерки 10.5" високи [26.5 cm]+ 0.23"[0.58 cm] дијаметар.Голема должина за мејсон тегла, Tervis, Потпис, Yeti, Rtic, S'well, "Старбакс", 16oz 20oz 24oz 30oz Tumblers кригла.Отстранлив Крофна прилози : На Крофна модели на слама може да падне,можете да се прилагоди на позицијата на крофна или одат на други цевчиња.Тие се многу хумористични која и двете цевчиња и играчки, супер слатки, децата ќе ги сакам.Ние бидете сигурни дека да се нудат голем производ во голема вредност - доволно цевчиња за целата партија.Нашите цевчиња ќе биде совршен партија понуда за вашите деца или пријатели партија.Овие шарени цевчиња да додадете голема во вашата партија материјали и оркестарот.Каков вид на цевчиња, можете да добиете?. 24 Обновливи Пиење Цевчиња со 24 Симпатична Крофна Ликови.Обновливи Цевчиња мерка 10.5" високи [26.5 cm]+ 0.23"[0.58 cm] дијаметар.6 assorted colors of Цевчиња : розова,сина,црвена,жолта,виолетова,портокалова.На Крофна модели на слама може да падне.Нашите шарени цевчиња се совршен за деца и возрасни!Одлично за бебето тушеви, роденден украси, партиски материјали, а деца цевчиња.

R

Слични производи