.

.

Ypser Зима Beanie Шапка за Жените Поврзана Топла Капа со Руно Наредени Ски Маска за Лице

Ypser Зима Beanie Шапка за Жените Поврзана Топла Капа со Руно Наредени Ски Маска за Лице

DEN 287.76
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : Премиум Квалитет Најлон Поврзана.Внатрешниот Материјал : Висок Квалитет Faux Руно.Време на ски сезоната, колку возбудливо е!Им даде на овој beanie зимска шапка за вашето семејство или сами да имаат прекрасен активности на отворено.Дебела Поврзана Balaclava Лицето Маска Шапка заштита на челото, увото, вратот во едно парче, ве спречи од ветар и снег.Да ви остане топол цело време, се протегала и да се обезбеди удобност, погодна за жени.Стакло може да ги заштити очите од сончеви зраци, снег, дожд ефикасно, ние го препорачуваме ова Стакло Топла Капа под ладното време.Големина : Една големина одговара на повеќето.Една големина одговара на повеќето.Растеглив одговара за глава обемот 50-62 cm/19.6-24.4 инч.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ypser Жените 3-во-1 Зимска Шапка Beanie Капа Balaclava Лицето Маска Поврзана Волна Топло Вратот Шамија Поставите Windproof Мотоцикл Шапка Во зима, снегот нè прави возбудливо!Им даде на овој beanie зимска капа за вашето семејство(Не заборавајте на вашите баба и дедо.) или си за да имате прекрасен активности на отворено како Скијање, снежни топки борба, Аикидо.Големина : Една големина одговара на повеќето.Една големина одговара на повеќето.Растеглив одговара за глава обемот 50-62 cm/19.6-24.4 инч.Должина : 37cm/14.6 инчи, Ширина : 24.5 cm/9.6 инчи Beanie Грижа Инструкции : не се мијат со топла вода не хлор белење Висат сува во сенка не железо; Рака Мие или Место чисти препорачува!.

R

Слични производи